SG73P2ETTD95R3F
MFR.Part #
SG73P2ETTD95R3F
JLCPCB Part #
C4044424
Description
-55℃~+155℃ 500mW 95.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS