SG73P2ETTD9100D
MFR.Part #
SG73P2ETTD9100D
JLCPCB Part #
C4085184
Description
-55℃~+155℃ 500mW 910Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS