RK73G1JTTD1503C
MFR.Part #
RK73G1JTTD1503C
JLCPCB Part #
C2581132
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS