SG73P2ETTD8662F
MFR.Part #
SG73P2ETTD8662F
JLCPCB Part #
C4035643
Description
-55℃~+155℃ 500mW 86.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS