RN73R1JTTD59R7D10
MFR.Part #
RN73R1JTTD59R7D10
JLCPCB Part #
C4002515
Description
-55℃~+155℃ 100mW 59.7Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS