RN73H1JTTD7872D10
MFR.Part #
RN73H1JTTD7872D10
JLCPCB Part #
C4195758
Description
100mW 78.7kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS