SG73P2ETTD82R0F
MFR.Part #
SG73P2ETTD82R0F
JLCPCB Part #
C4183889
Description
-55℃~+155℃ 500mW 82Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS