SG73P2ERTTD82R0F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD82R0F
JLCPCB Part #
C5894400
Description
-55℃~+155℃ 750mW 82Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS