SG73P2ETTD824J
MFR.Part #
SG73P2ETTD824J
JLCPCB Part #
C4310027
Description
-55℃~+155℃ 500mW 820kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS