RK73B2ERTTD514J
MFR.Part #
RK73B2ERTTD514J
JLCPCB Part #
C4277258
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 510kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS