SG73P2ETTD8061D
MFR.Part #
SG73P2ETTD8061D
JLCPCB Part #
C4330007
Description
-55℃~+155℃ 500mW 8.06kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS