RK73B2ERTTD390G
MFR.Part #
RK73B2ERTTD390G
JLCPCB Part #
C2595862
Description
-55℃~+155℃ 200V 39Ω 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS