RN732BTTD7591C10
MFR.Part #
RN732BTTD7591C10
JLCPCB Part #
C4552510
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.59kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS