RN731JTTD1232D100
MFR.Part #
RN731JTTD1232D100
JLCPCB Part #
C3975594
Description
-55℃~+155℃ 12.3kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS