HV732ARTTD1803D
MFR.Part #
HV732ARTTD1803D
JLCPCB Part #
C5765276
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS