RN73H1JTTD4701B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD4701B25
JLCPCB Part #
C186202
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.7kΩ ±0.1% ±25ppm/K 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS