RN73H1ETTP1740F10
MFR.Part #
RN73H1ETTP1740F10
JLCPCB Part #
C2546559
Description
-55℃~+155℃ 174Ω 63mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS