SG73P2ETTD6342D
MFR.Part #
SG73P2ETTD6342D
JLCPCB Part #
C4225521
Description
-55℃~+155℃ 500mW 63.4kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS