SR732ETTDR715F
MFR.Part #
SR732ETTDR715F
JLCPCB Part #
C2600621
Description
-55℃~+150℃ 500mW 715mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS