SG73P2ETTD6341D
MFR.Part #
SG73P2ETTD6341D
JLCPCB Part #
C3967556
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.34kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS