SG73P2ETTD6043D
MFR.Part #
SG73P2ETTD6043D
JLCPCB Part #
C4247574
Description
-55℃~+155℃ 500mW 604kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS