HV73V2ATTD3093F
MFR.Part #
HV73V2ATTD3093F
JLCPCB Part #
C3990740
Description
-55℃~+155℃ 250mW 309kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS