SLR1TTE76R8D
MFR.Part #
SLR1TTE76R8D
JLCPCB Part #
C4068079
Description
-55℃~+180℃ 1W 76.8Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS