SG73P2ETTD5R6J
MFR.Part #
SG73P2ETTD5R6J
JLCPCB Part #
C4137923
Description
-55℃~+155℃ 5.6Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS