SG73P2ETTD3R6J
MFR.Part #
SG73P2ETTD3R6J
JLCPCB Part #
C4014716
Description
-55℃~+155℃ 3.6Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS