RN73H2ETTD1201B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1201B25
JLCPCB Part #
C4268500
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS