SG73S2ERTTD2613D
MFR.Part #
SG73S2ERTTD2613D
JLCPCB Part #
C6487848
Description
-55℃~+155℃ 261kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS