SG73P1JTTD2R94F
MFR.Part #
SG73P1JTTD2R94F
JLCPCB Part #
C4180328
Description
-55℃~+155℃ 2.94Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS