RN73H2BTTD3001D100
MFR.Part #
RN73H2BTTD3001D100
JLCPCB Part #
C2542305
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS