RN732BTTD4070A10
MFR.Part #
RN732BTTD4070A10
JLCPCB Part #
C4270760
Description
-55℃~+155℃ 125mW 407Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS