SG73P2ETTD562G
MFR.Part #
SG73P2ETTD562G
JLCPCB Part #
C4148045
Description
-55℃~+155℃ 5.6kΩ 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS