RN73H2ETTD2580B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD2580B25
JLCPCB Part #
C4100161
Description
-55℃~+155℃ 250mW 258Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS