SG73P2ETTD3743F
MFR.Part #
SG73P2ETTD3743F
JLCPCB Part #
C4335153
Description
-55℃~+155℃ 374kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS