SG73P2ETTD3652F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2ETTD3652F
JLCPCB Part #
C4300142
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 36.5kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS