SG73P2ETTD3653F
MFR.Part #
SG73P2ETTD3653F
JLCPCB Part #
C4042436
Description
-55℃~+155℃ 365kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS