SG73P2ETTD31R6F
MFR.Part #
SG73P2ETTD31R6F
JLCPCB Part #
C4183521
Description
-55℃~+155℃ 31.6Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS