SG73P2ETTD31R6D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2ETTD31R6D
JLCPCB Part #
C3963839
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 31.6Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS