SG73P2ETTD2702D
MFR.Part #
SG73P2ETTD2702D
JLCPCB Part #
C4035102
Description
-55℃~+155℃ 27kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS