RK73G2ARTTD2262F
MFR.Part #
RK73G2ARTTD2262F
JLCPCB Part #
C5724546
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS