SG73P2ETTD26R1D
MFR.Part #
SG73P2ETTD26R1D
JLCPCB Part #
C4080050
Description
-55℃~+155℃ 26.1Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS