RN73R1JTTD73R2A10
MFR.Part #
RN73R1JTTD73R2A10
JLCPCB Part #
C4207334
Description
-55℃~+155℃ 100mW 73.2Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS