RK73G1JRTTD2432D
MFR.Part #
RK73G1JRTTD2432D
JLCPCB Part #
C6270362
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24.3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS