SG73P2ETTD2432F
MFR.Part #
SG73P2ETTD2432F
JLCPCB Part #
C4195449
Description
-55℃~+155℃ 24.3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS