RK73G1ETTP2431F
MFR.Part #
RK73G1ETTP2431F
JLCPCB Part #
C2577727
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.43kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS