SG73P2ETTD2202D
MFR.Part #
SG73P2ETTD2202D
JLCPCB Part #
C4342822
Description
-55℃~+155℃ 22kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS