RN73H1JTTD49R9B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD49R9B10
JLCPCB Part #
C4196101
Description
-55℃~+155℃ 100mW 49.9Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS