SG73P2ETTD2053F
MFR.Part #
SG73P2ETTD2053F
JLCPCB Part #
C4225773
Description
-55℃~+155℃ 205kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS