RN732ATTD2461B25
MFR.Part #
RN732ATTD2461B25
JLCPCB Part #
C4552594
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.46kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS