HV732HTTE1155F
MFR.Part #
HV732HTTE1155F
JLCPCB Part #
C4076395
Description
-55℃~+155℃ 11.5MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS