SG73P2ETTD19R6D
MFR.Part #
SG73P2ETTD19R6D
JLCPCB Part #
C4071569
Description
-55℃~+155℃ 19.6Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS